Comarch ERP XT

Program do zarządzania małą firmą z poziomu przeglądarki lub aplikacji na smartfony. Charakteryzuje się interfejsem, który dostosuje się do każdego ekranu. Z Comarch ERP XT fakturę wystawisz nawet w 10 sekund.
Pozwala na ewidencję zasobów magazynowych oraz prowadzenie online każdej formy księgowości.
Comarch ERP XT działa całkowicie online, dzięki czemu masz zawsze dostęp do swoich danych. Możesz pracować gdziekolwiek jesteś.

Comarch ERP XT - fakturowanie, księgowość i magazyn online


Zarządzaj swoją firmą szybko, zdalnie, łatwo oraz efektywnie.

Sprawdź program za darmo!

Testuj za darmo lub zarejestruj nowe konto


Comarch ERP XT działa na wszystkich systemach operacyjnych oraz rodzajach urządzeń. Zawsze jest tam, gdzie Ty.
Dane zgromadzone w systemie Comarch ERP XT przechowujemy w Polsce.

Wybierz program do faktur tak jak 80 000 polskich firm, które zaufały Comarchowi. Comarch ERP XT używany jest przez ponad 80 000 firm w Polsce.

Poznaj opinie naszych klientów


Działaj zawsze zgodnie z przepisami

Program jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami. Dzięki temu wspiera przedsiębiorców w obowiązkach, takich jak szybkie generowanie i wysyłka pliku JPK, wyliczenie i wysyłka deklaracji podatkowych PIT-36, obsługa RODO w małej firmie, czy wygodne korzystanie z opcji podzielonej płatności – Split Payment.

Comarch ERP XT
Comarch ERP XT

Wybierz pakiet Comarch ERP XT zgodny z Twoimi potrzebami

Comarch ERP XT to program do sprawnego fakturowania online, kontroli magazynu, prowadzenia księgowości (KPiR i pełnej księgowości), raportowania oraz prowadzenia e-sklepu. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać i płacić za te usługi, których potrzebujesz. Przygotowaliśmy 4 pakiety o zróżnicowanych funkcjonalnościach, wśród których z pewnością znajdziesz to, czego Ty i Twoja firma potrzebujecie.

Wybrany moduł możesz w każdym momencie rozszerzyć np. korzystając z Comarch ERP XT jako programu do wystawiania faktur online, czy możesz zacząć kontrolować swój magazyn, zarządzać sprzedażą i obsługą klienta poprzez system POS, czy wprowadzać faktury kosztowe ze zdjęć poprzez OCR.

Przedsiębiorcy korzystający z programu Comarch ERP XT mają do wyboru prowadzenie księgowości na zasadach Księgi Przychodów i Rozchodów lub pełnej Księgowości Kontowej. Odpowiednio w programie nazywamy to Księga Podatkowa oraz Księga Handlowa.

Obie formy pozwalają na prowadzenie księgowości zgodnej z przepisami, a Comarch, jako producent dba o to, aby wszystkie zmiany w przepisach były na bieżąco aktualizowane w programie. Daje to przedsiębiorcy gwarancję, że działając na modułach księgowych w Comarch ERP XT zawsze działa zgodnie z przepisami.

Moduł Magazyn, umożliwiający ewidencję stanów oraz ruchów magazynowych, jest konieczny dla firm chcących ten stan kontrolować oraz tych, które są zobligowane do jego kontrolowania (firmy pracujące na pełnej księgowości i zajmujące się m.in. obrotem towarowym).

Moduł Magazyn sprawdzi się zarówno dla firmy sprzedającej w modelu B2B, małego sklepu detalicznego, jak i dla firmy prowadzącej swój własny sklep internetowy.

W przypadku sklepu internetowego z programu Comarch ERP XT pobierane są dane o towarach, ich opisach, zdjęcia, ceny i dostępność, a z e-Sklepu wracają informacje o zamówieniach klientów do realizacji. Stany magazynowe aktualizowane są po każdej operacji w systemie, co pozwala na pełną kontrolę sprzedaży i uniknięcie jej w wypadku braku stanów magazynowych.

Comarch ERP XT

Comarch ERP XT

Zobacz jakie to proste!

Najnowsze wersje systemów COMARCH