Bezpieczne Kopie Cyfrowych Danych

1 | Ludzie dzielą się na tych co robią kopie danych i co będą robić kopie danych.
2 | Kopia danych powinna tworzyć się automatycznie, człowiek może o tym zapomnieć.
3 | Reguła 3-2-1. Zawsze miej trzy kopie. Przechowuj je w dwóch różnych miejscach. Jedną kopię przechowuj zawsze poza domem lub firmą.

Chcesz spać spokojnie, wiedząc że Twoje dane są bezpieczne? Pomożemy Ci to zrealizować.
Dobierzemy rozwiązanie pod wielkość firmy i budżet, na jaki możesz sobie pozwolić.


Temat kopii bezpieczeństwa jest często bagatelizowany nie tylko wśród użytkowników prywatnych, ale również w firmach. Na pierwszym miejscu stawia się zabezpieczenia antywirusowe kończąc na tym działania w kierunku cyfrowego bezpieczeństwa.

Niestety jest to zagadnienie równie ważne. Decydują o tym dwie główne kwestie. Przestępczość internetowa, to w dużej części ataki szyfrujące dane. Jest tak dlatego, bo to daje najlepsze dochody z okupów.

Robi nam się gorąco, gdy nagle zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze dane zostały zaszyfrowane. Wtedy często jesteśmy w stanie wiele zapłacić za cofnięcie tego procesu. Niestety nawet zapłacenie okupu hakerom nie daje pewności, że dane zostaną odszyfrowane.

Drugą kwestią jest coraz niższa jakość obecnego sprzętu komputerowego. Cieszymy się z coraz niższych cen zakupu, ale niestety jest to kosztem oszczędności przy produkcji.

Utrata danych, zwłaszcza w firmach jest czymś niedopuszczalnym. Świadcząc usługi informatyczne dla naszych klientów stosujemy profesjonalne praktyki przechowywania danych. Dobieramy odpowiednie dla danej firmy formy zabezpieczenia danych.

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie!

Backup Danych