Systemy Antywirusowe | Antyspyware | Antyphishing | Firewall


Chcesz czuć się bezpiecznie w cyfrowym świecie? Skontaktuj się z nami!
Zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Doradzimy! Przeszkolimy pracowników!

Świadcząc od lat usługi informatyczne dla firm kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo Twoich danych!
Mamy w tym duże doświadczenie.

Obowiązkowym programem działającym na komputerze jest podstawowa ochrona antywirusowa oraz firewall. Dzisiejszy komputer, to tylko mała część globalnej sieci komputerowej o nazwie Internet. Bez podłączenia do Internetu staje się on praktycznie bezużyteczny. Niestety taka sytuacja rodzi dużo niebezpieczeństw i zagrożeń.

Kiedyś atakującymi byli tylko ludzie, którzy chcąc się dowartościować pokonują kolejne zabezpieczenia. Teraz stał się to dobrze prosperujący biznes. Kryptowaluty i wszechobecność Internetu sprzyjają temu zjawisku. Prawie wszystkie ataki skupiają się wokół chęci zysku.

Świadcząc Usługi Informatyczne dla firm bardzo często spotykamy się z opiniami do mnie się nikt nie włamie, bo nie ma po co lub ja mam wszystko na swoim komputerze, tam nikt tego nie ruszy. Jako Informatycy mamy ważną rolę uświadamiania użytkowników o czyhających na nich niebezpieczeństwach.

Hakerzy włamują się również do małych firm, chociażby z dwóch powodów - jest to najłatwiejsze, najmniej zabezpieczeń, a czasami nawet wcale, a także przejęcie kontroli nad komputerami w małej firmie jest świetnym sposobem na włamanie się do większej firmy, która z nią współpracuje.

Świadcząc od lat usługi informatyczne mamy już swoich faworytów, którzy pomagają nam dbać o cyfrowe bezpieczeństwo. Są to przede wszystkim produkty ESET, Sophos, Bitdefender.