TP-Link | Inteligentne rozwiązanie chmurowe dla sieci biznesowych

omada

Omada Controller

Oprogramowanie pozwala na dostosowanie ustawień do swoich preferencji, monitorowanie stanu sieci oraz zarządzanie połączonymi klientami - a wszystko z dowolnego urządzenia.


Profesjonalne, scentralizowane zarządzanie punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami sieciowymi.


Obsługa bez kosztów

bezpłatne

Zarządzanie zdalne z chmury

chmua
Łatwe zarządzanie centralne w chmurze

Kompleksowe zarządzanie centralne całą siecią podzieloną pomiędzy różnymi palcówkami — w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Platforma do programowego sterowania infrastrukturą sieciową (SDN) Omada integruje działanie urządzeń sieciowych, w tym punktów dostępowych, przełączników i bram sieciowych, zapewniając kompleksowe zarządzanie centralne z chmury. Omada umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci — w pełni kontrolowanej za pomocą jednego interfejsu. Przekłada się to na płynne połączenia przewodowe i bezprzewodowe, które są niezbędne w hotelarstwie, edukacji, sprzedaży detalicznej, biurach i w wielu innych branżach i miejscach.

tplinkAccess pointy firmy TP-Link z serii Omada

Access Pointy działają jak mosty łączący sieć bezprzewodową (WLAN) z siecią przewodową (LAN), zapewniając dostęp do sieci komputerowej stacjom bezprzewodowym (hostom) za pomocą częstotliwości radiowych.


Punkty dostępowe sufitowe👉kliknij tutaj👈


Punkty dostępowe zewnętrzne👉kliknij tutaj👈


Punkty dostępowe naścienne👉kliknij tutaj👈
Zalety Omada Controller

👉 Scentralizowane zarządzanie obejmujące nawet 1500 urządzeń: punktów dostępowych Omada, przełączników JetStream oraz routerów SafeStream (skala zarządzania kontrolera programowego Omada uzależniona jest od możliwości użytkowanego komputera/serwera).
👉 Dostęp z chmury umożliwia pełną kontrolę na urządzeniami z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie.
👉 Aplikacja Omada zapewnia wygodę zarządzania.
👉 Zarządzanie grupowe, zarządzanie siecią podzieloną na wiele lokalizacji oraz zdalne aktualizacje firmware'ów to udogodnienia, które zapewniają duże wsparcie w utrzymywaniu kontroli nad siecią.
👉 Łatwy w użytkowaniu panel to pomocne narzędzie do monitorowania stanu sieci oraz sprawdzania poziomu obciążenia sieci i natężenia ruchu.
👉 Topologia sieci pozwala administratorom na szybką identyfikację i rozwiązywanie problemów z połączeniami.
Razem dobierzemy dla Ciebie odpowiednie urządzenie!
👉Skontaktuj się z nami!👈