Qfiling | Aplikacja do porządkowania plików od QNAP

qfiling

Qfiling jest uproszczonym narzędziem do porządkowania plików z serwerów QNAP. Automatyzuje proces organizowania.

Qfiling automatyzuje organizowanie plików. Aplikacja jest łatwa, inteligentna i wydajna. Musisz jedynie ustawić odpowiednie filtry, a reszta będzie procesem w pełni zautomatyzowanym.

Zobacz wideo play
Jak działa aplikacja Qfiling?

Gdy serwer QNAP NAS pełni rolę centralnego magazynu plików, ich efektywne organizowanie ma podstawowe znaczenie w codziennym zarządzaniu i użytkowaniu. Jednak gdy mierzymy się z ogromną liczbą plików rozproszonych w wielu folderach, kategoryzacja i archiwizacja plików staje się to coraz trudniejsza, bardziej czasochłonna i frustrująca. Dzięki aplikacji Qfiling organizowanie plików jest teraz automatyczne i efektywne.


qfilingTworzenie reguł Qfiling w 3 krokach


Krok 1

Wybierz interesujące Cię filtry, pozwalające na określenie właściwości plików, które chcesz uporządkować, nazwy, rozmiaru plików, daty ich modyfikacji.

qfiling

Krok 2

Moduły edycji umożliwiają automatyzację zadań edytowania w trakcie całego procesu porządkowania, w tym transkodowanie wideo, szyfrowanie i dekodowanie, kompresja i inne.


Krok 3

W Qfiling dostępne są kategorie obejmujące obrazy, filmy, muzykę, dokumenty i wiadomości e-mail. Po zakończeniu konfiguracji (w tym ścieżki docelowej, struktury folderów i innych opcji) pliki w wybranych folderach będą automatycznie archiwizowane w dedykowanych katalogach odpowiadających tym kategoriom, np. Zdjęcie / Data wykonania / Miesiąc

qfilingElastyczne przesyłanie plików

qfiling

Aplikacja Qfiling nie tylko działa na lokalnym serwerze NAS, ale też zapewnia dostęp do zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, zdalnego serwera NAS i zamontowanej przestrzeni pamięci masowej w chmurze. Do folderu docelowego będą przenoszone lub kopiowane tylko te pliki, które są zgodne z wybranymi kategoriami.
Więcej szczegółów o Qfiling znajdziesz 👉🏼 tutaj 👈🏼